Prodej bytu 4+kk v Rezidenci Modřany - PRODÁNO

Nabízím ke koupi byt 4+kk v Rezidenci Modřany. Užitná plocha bytové jednotky činí 90 m2 a 6 m2 balkon. Součástí prodeje je dále: samostatná nebytová jednotka - sklep a garážové parkovací stání.

Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem (37,7 m2), 2 ložnice (15,3 m2 a 15,7 m2), pracovna (5,6 m2), koupelna a samostatné wc. Byt se nachází  v budově A v 1.np a balkon je situován do zahrady.

Byt je vybaven vestavěnými skříněmi, koupelnovým nábytkem, dřevěnou kuchyňskou linkou s vestavenými spotřebiči. V bytě je nainstalovám bezpečnostní systém Jablotron, který chrání i skep, který je umístěn na stejném patře jako byt samotný. 

V rezidenci se nachází recepce se 24 hodinovou ostrahou a kamerovým systémem, dále sauna, fitness, dětský koutek, prostory pro uskladnění kol a uzavřená zahrada určená výhradně pro rezidenty. 

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. V pěší vzdálenosti najdeme MHD (tramvaj do centra, bus na metro), školky, základní školy, Rakouské gymnázium, supermarkety, polikliniku, poštu, restaurace, tenisové kurty, dětské hřiště i kino. Do 5 km se nacházejí dvě mezinárodní školy – The Prague British school a The English International school Prague.

Cena na vyžádání.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu simona.pavelkova@jpak.cz nebo na telefonním čísle 777 102 198

« zpět

Novinky

Kontaktujte nás

SIMONA PAVELKOVÁ

Na Srážku 2071/6
143 00  Praha 4

simona.pavelkova@jpak.cz
Tel.: 777 102 198