Rezidenční bydlení v Modřanech - PRODÁNO

Nabídka prodeje mimořádné nemovitosti, která se nachází v posledním patře (5.nadzemní podlaží) v rezidenci Modřany. Užitná plocha bytové jednotky o dispozici 4+kk činí 162,2 m2 a 53,5 m2 teras. Součástí prodeje jsou dále: samostatná nebytová jednotka – (sklep, který se nachází na patře) a 2 garážová parkovací stání (podíl na nebytové jednotce v suterénu domu). Kupující se taktéž stane spoluvlastníkem podílu na areálu rezidence (budově, pozemcích a soukromé zahradě).

V rezidenci se nachází recepce se 24 hodinovou ostrahou a kamerovým systémem, dále sauna, fitness, dětský koutek, prostory pro uskladnění kol a uzavřená zahrada určená výhradně pro rezidenty. 

Dispozice bytu: velký obývací pokoj s kuchyní (69,4 m2), 2 ložnice (16,2 m2 a 16,3 m2), koupelna (9m2 – vana, sprchový kout, 2 umyvadla, WC a bidet), další samostatné WC a technická místnost. Dále je součástí bytu ložnice (12,7 m2) se šatnou (7,2 m2) a vlastní koupelnou (12,8 m2) se sprchovým koutem, vanou, WC a bidetem. 

Z každého pokoje je přístup na jednu ze 3 velkých teras, ze kterých se nabízejí krásné výhledy.

Byt je vybaven elektrickými venkovními roletami, dřevěnou podlahou, klimatizací ve všech místnostech, alarmem, kuchyňskými spotřebiči značky Miele. Díky velkým proskleným plochám je velice světlý.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. V pěší vzdálenosti najdeme MHD (tramvaj do centra, bus na metro), školky, základní školy, Rakouské gymnázium, supermarkety, polikliniku, poštu, restaurace, tenisové kurty, dětské hřiště i kino. Do 5 km se nacházejí dvě mezinárodní školy – The Prague British school a The English International school Prague.

Cena 16.900.000,- Kč zahrnuje provizi a kompletní právní servis včetně úschovy.

« zpět

Novinky

Kontaktujte nás

SIMONA PAVELKOVÁ

Na Srážku 2071/6
143 00  Praha 4

simona.pavelkova@jpak.cz
Tel.: 777 102 198